قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت:

1ـ خرید از وبسایت آقای دونه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی میگردد که بر مبنای قوانین و آیین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2ـ کلیه برنج های طارم اشی  خالص و سوپر برنج و با کیفیت صادراتی میباشد. لذا در صورت خرید از هر وبسایت دیگر به جز وبسایت فروش آقای دونه شرکت برنج و زعفران آمارد(سهامی خاص) هیچ گونه مسئولیتی را تقبل نخواهد کرد..

3ـ از آنجا که برنج جزو غلات الزامی در تغذیه خانواده ها میباشد و به علت وجود برنج بی کیفیت در بازار اعم از برنج های هندی و پاکستانی و پر محصول و بی نام و نشان که پخت آسانی را دارند و برنج طارم خالص نیازمند به دقت و حرفه آشپزی میباشد لذا قبل از خرید عمده ابتدا یک بسته را خرید و بعد از اطمینان خاطر اقدام به خرید عمده نمایید

4ـ برنج طام آقای دونه فقط از طریق باربری ارسال میشود و از ارسال به روش های دیگر معذوریم

5ـ برنج جزو مواد غذایی و حساس میباشد. لذا در ارسال برنج فقط از طریق باربری و پست اقدام میشود که برنج بیمه یا مطمعن باشد. لذا در صورت تحویل ، برنج را به خوبی بررسی و در صورت ایراد عواقب آن بر عهد باربری و اداره پست میباشد و اقدام نمایید و شرکت برنج و زعفران آمارد هیچ گونه مسئولیتی نداد

6ـ مدت زمان ارسال برنج تا هفت روز کاری میباشد.

7ـ درصورت خرید برنج از طریق سایت و درخواست انصراف از ارسال برنج و لغو خرید، فقط ظرف 24 ساعت میبایست از طریق واتساپ به شماره 09358387050 اطلاع داده شود تا کل مبلغ ظرف 3 روز کاری عودت داده شود   ( لازم به ذکر است کل مبلغ فقط به حساب خریدار پرداخت میشود)

8ـ برنج طارم اشی با کیفیت صادراتی و سوپر برنج طارم و به شرط میباشد. چنانچه خریدار از کیفیت آن رضایت نداشته باشد ظرف 48 ساغت کاری بعد از تحویل از طریق بابری یا پست میتواند کیسه های باز نشده ( پلمپ شرکت ) را عودت نماید. و کل مبلغ آن ظرف 7 روز کاری بعد از تحویل شرکت از باربری یا پست عودت داده میشود.

جهت ارائه خدمات و کیفیت کاری و ارتباط با مشتریان عزیز به صورت زیبنده رعایت قوانین و مقررات سایت الزامی میباشد.